Технічна документація
phone-icon
АкціяПри замовленні товару бренду Schneider Electric, розміщеного на цій сторінці на суму більше 1000 грн. знижка – 5%, на суму більше 3000 грн. знижка – 10%, на суму більше 5000 грн. знижка – 15%.

Модульне обладнання призначено для організації схем електропостачанням да захисту кінцевих споживачів .
До модульного обладнання відносяться:

  • Автоматичні вимикачі, або як їх ще називають, автомати для електрики, призначені для захисту електрообладнання від короткого замикання та струмів, які перевищують допустимі. Основні елементи автоматичного вимикача – це електромагнітний роз’єднувач, тепловий роз’єднувач та дугогасильна камера, від якості цих елементів залежить точність в роботі та довговічність вимикача. Для того щоб купити автоматичний вимикач необхідно знати номінальний струм електричного кола, якій він буде захищати, та струм КЗ для кола. Ціни на вимикачі автоматичні залежать від бренду та струму КЗ. Як що потрібно автоматичні вимикачі купити, то бажано щоб вони були відомих брендів, та від перевірених постачальників.
  • Диференційні вимикачі або пристрої захисту відключення (інша назва – ПЗВ чи дифреле) призначені для захисту від уражень струмом та запобіганню крадіжкам електроенергії. Для того щоби купити ПЗВ або купити дифреле, потрібно знати струм витоку та номінальний струм електричного кола. Принцип дії ПЗВ засновано на вимірювання кількості струму якій входить та виходить з кола, цю різницю визначає вимірювальний трансформатор.
  • Диференційні автоматичні вимикачі (в народі – дифавтомати) це пристрої, які об’єднують функції автоматичних вимикачів та пристроїв захисту та відключення. Для того щоб купити диференційний автоматичний вимикач, потрібно знати параметри, наведені для автоматичних вимикачів та ПЗВ. На відміну від ПЗВ, різницю струмів в диференційному автоматичному вимикачі вимірює електронна схема.
  • Обмежувач перенапруги ОПН (або так званий розрядник) – це пристрій, який призначений для захисту споживачів від стрибків напругі в лінії живлення. Для того щоб ОПН купити, потрібно знати місце його встановлення та характеристики мережі, яку він захищає.
  • Додаткові пристрої, різноманітні контакти стану, дистанційні роз’єднувачі, світлосигнальна арматура, розетки на DIN-рейку призначені для побудови схем на основі модульного обладнання.
  • Вимикач навантаження призначені для не частої комутації електричних кіл. Для того щоб купити вимикач навантаження, треба знати номінальний струм електричного кола.