phone-icon
baks-logo-e1427806015981
Ми маємо 30 років досвіду в виробництві кабельних трас.

Фірма ВАКS.

Фірма BAKS була заснована у 1986 році та пройшла шлях від невеличкого підприємства до сучасної, високоавтоматизованої компанії, яка займає лідируючу позицію у своїй галузі. Завдяки програмам з розвитку інновацій, які впроваджує Євросоюз, та наполегливій праці, побудована друга черга підприємства та власна дільниця для цинкування, де глибина ванн з рідким цинком складає 5 метрів.

Кабельний лоток BAKS характеризується високою точністю розмірів, можливістю з’єднання без болтів, широким асортиментом, що дозволяє створювати кабельні траси складних конфігурацій для експлуатації у будь-яких умовах. Компанія під замовлення виробляє кабельні лотки пофарбовані методом порошкового нанесення, що дозволяє використовувати кабельні траси в якості оригінального елементу дизайну.

Кабельрост BAKS відрізняється від аналогів високою точністю лінійних параметрів. Величезний асортимент, в якому є в наявності вертикальний кабельрост, дозволяє створювати траси, розраховані на значні механічні навантаження та великі відстані між опорами. Вся продукція виготовляється з сировини від європейських виробників, що забезпечує відповідність шару цинку високим вимогам стандартів EN: це забезпечує довготривалий термін використання, а відповідно і економію коштів на реставрації кабельних трас.

В Україні продукцію BAKS купити можна в офіційних дистриб’юторів, які надають технічну підтримку в розробці проектів, при необхідності представники дистриб’ютора виїжджають на місце для допомоги в розробці оптимальних рішень для кабельних трас. Фірмою BAKS каталог розроблено для ринків СНГ, тому можливість придбати якісну продукцію від провідного світового виробника мають навіть українські споживачі.

Одна з найвагоміших переваг фірми BAKS – це можливість в стислі терміни забезпечити поставку продукції для реалізації великих проектів. За цим показником BAKS по праву можна вважати лідером на ринку України.

Обираючи марку кабельних трас, треба враховувати те, що деякі виробники завищують ціну на елементи кріплення, кронштейни і т. д. На відміну від більшості компаній, ціна на кронштейни BAKS повністю виправдана.

У фірми BAKS каталог розміщено на сайті в російськомовній версії, також існує друкований російськомовний каталог BAKS, тому кожен споживач може особисто ознайомитися з асортиментом продукції від даного виробника.