phone-icon

OBO Bettermann – компанія з більш як сторічною історією діяльності. Налічує 4000 працівників, понад 30 000 найменувань продукції та 40 дочірніх підприємств із загальним річним оборотом понад 550 мільйонів євро. Назва компанії, яка походить від німецького «ohne bohren», що означає «без свердління», була обрана невипадково. Адже у 1952 році інженер компанії створив новий металевий дюбель, особлива конструкція якого давала можливість забивати його одразу в стіну, що було своєрідним новаторством і суттєво спростило роботу монтажників того періоду.

На сьогодні OBO Bettermann є одним з європейських лідерів у галузі виробництва систем заземлення та захисту від блискавки, кабельних трас, кріплень та монтажних елементів. Компанія, відповідно до сучасних тенденцій, велику увагу приділяє енергозберігаючим технологіям, охороні довкілля.

На початку двохтисячних років було відкрито представництво в Україні, ОБО Беттерман Україна, створено сайт OBO Bettermann Україна, розроблено спеціалізовані каталоги та детальні прайс–листи. Це дозволяє споживачам отримувати актуальну інформацію про новинки, які з’являються на вітчизняному ринку, від даного виробника.

Наявність мережі дистриб’юторів гарантує можливість продукцію OBO Bettermann купити практично у будь–якому куточку України: виконуючи роботи в Харкові не потрібно витрачати кошти на доставку продукції з Києва, адже у випадку великих проектних поставок представництво організовує доставку безкоштовно.

Заземлення OBO Bettermann та захист від блискавки OBO Bettermann займають 80–90% ринку України в преміум сегменті. Особливу увагу радимо звернути на обмежувачі перенапруги, величезний асортимент дозволяє організувати захист користувачів у будь–яких умовах. Кабельні лотки OBO Bettermann зазвичай використовують споживачі, для яких якість та надійність є визначними факторами у виборі обладнання. Компанія постійно впроваджує в життя інновації в цій сфері, наприклад дуже відома та вдала система з’єднання лотків без застосування метизів.

В асортименті компанії є системи для організації зовнішньої проводки в офісних та виробничих приміщеннях, комплектація для складання електричних шаф, системи кріплення електропроводки, різноманітні інсталяційні та розподільчі коробки. Вся продукція компанії сертифікована до використання в Україні.