phone-icon
sertificate
Свідоцтво дистриб’ютора
ІЕК
sertificate2
Свідоцтво дистриб’ютора
Schneider Electric
Сертифікат3
Свідоцтво дистриб’ютора
OBO Bettermann
sertyfykat_avyokon_obo
Свідоцтво дистриб’ютора
OBO Bettermann
elko
Свідоцтво дистриб’ютора
ELKO-EP
baks-2
Свідоцтво дистриб’ютора
BAKS
sertyfikat-eba
Свідоцтво дистриб’ютора
EBA
Найкраще для Вас

НАШІ ПЕРЕВАГИ

our-advantages1
наявність власних складів
our-advantages2
кваліфікований персонал
our-advantages3
прямі поставки від виробників
our-advantages4
гнучка цінова політика
img_4445
Завітайте до Нас

НАШИМ КЛІЄНТАМ

Наша головна мета – забезпечення максимально зручної та взаємовигідної співпраці з клієнтами. Відповідно, наша політика продажів базується на індивідуальному підході до кожного замовника. Для початку ми визначаємо разом з клієнтом специфіку його діяльності, конкретизуємо пріоритетні для нього напрямки, після цього пропонуємо йому умови роботи, які дозволять йому або отримати прибуток від продажу продукції, придбаної у нас, або організувати надійну експлуатацію обладнання на своєму підприємстві, або побудувати своє електрогосподарство з нуля.

img_4417
Продаж електротехнічної продукції

НАША ПОЛІТИКА ПРОДАЖУ

Електротовари гуртом у Львові.

 

Торговий Дім «Авіокон проект» входить до складу Міжрегіональної науково-виробничої асоціації підприємств «Авіокон проект», компанії, яка займається будівництвом об’єктів різноманітного призначення.

ТД «Авіокон проект» було створено 2004 на базі відділ продажу МНВАП, коли електрика гуртом у Львові практично не продавалась. У 2005 році було отримано статус офіційного дилера торгової марки IEK. Згодом розпочато співпрацю за прямим договором з виробником кабельних трас BAKS (Польща).

У 2008 році ТД «Авіокон проект» отримав статус дистриб’ютора Schneider Electric, а у 2011 – ОВО Bettermann. На сьогодні до цього переліку додалися: ELKOEP, Мегомметр, CYNK MAL та багато інших.

Клієнтами ТД «Авіокон проект» переважно є фірми, які займаються електромонтажем, продають та купують електротехніку гуртом, промислові компанії, підприємства роздрібної торгівлі тощо. Тож головним завданням в роботі ТД «Авіокон проект» є створення можливості для наших клієнтів отримати прибуток від співпраці з нами.

В сегменті ринку, де працюють гуртові постачальники електротоварів, наша компанія дотримується принципів гнучкої цінової політики. В залежності від обсягів закупівель та історії співпраці, наші клієнти отримують знижки та товарний кредит, що дозволяє їм також продавати електротовари, куплені в нас, заробляючи на цьому.

За кожним клієнтом закріплений персональний менеджер, до якого ви завжди можете звернутись із питанням та отримати кваліфіковану допомогу. Всі спеціалісти з продажу мають вищу чи середню спеціальну освіту в галузі електротехніки.

ТД «Авіокон проект» гарантує вам підтримку складських запасів, що дозволяє нам оперативно задовольнити ваші потреби. Організований сервіс «Електротовари доставка». Окрім цього, наші спеціалісти можуть надати технічну допомогу будь-якої складності.

Для того щоб купити електротовари швидко та зручно, ми розробили для вас можливість розміщення замовлення online, що заощадить ваш час та кошти. Ми торгуємо продукцією, яка пройшла процедури митного оформлення, відповідно, ви можете купити оптом електротовари з гарантією якості від виробників та гарантією легального походження.

На клієнтів ТД «Авіокон проект» очікують так приємні бонуси як зручний паркінг, філіжанка смачної кави з цукерком, ТОП клієнти зазвичай раз на квартал отримають цінні подарунки.

 

Наша політика продажу базується на засадах створення максимально комфортних умов для наших клієнтів, для можливості отримувати максимальну вигоду від співпраці з нашою компанією. Для досягнення цієї мити ми робимо наступне:

  • створюємо достатні запаси продукції на складі, що дозволяє нашим клієнтам отримати продукцію з мінімальними термінами очікування.
  • розробляємо та впроваджуємо гнучку цінову політику, яка дозволяє нашим клієнта заробляти

продаючи нашу продукцію чи виконуючі роботи з використанням нашої продукції.

  • надаємо товарний кредит постійним клієнтам.
  • створили систему закупівель в onlineрежимі, що відчутно економить час наших клієнтів.
  • доставляємо товар нашим клієнтам за власний рахунок відповідно до домовленостей.
  • в разі необхідності,приймаємо продукцію, яку ми продали нашим клієнтам на відповідальне зберігання.
  • надаємо технічну та інформаційну допомогу в разі необхідності.
  • вся продукція, яку ми пропонуємо нашим клієнтом, отримана безпосередньо від виробників

по офіційним каналам постачання з повною митною очисткою, що гарантує нашим клієнтам відсутність проблем з реєстрацією податкових накладних.

  • на всю продукцію є відповідні сертифікати.
  • підтримуємо гарантійні зобов’язання по всій реалізованій продукції та надаємо післягарантійну підтримку.
parrent-left2