phone-icon

Підприємство створено в 1993 році, на початку діяльності займалося торгівлею штабою оцинкованою, в 2003 році завдяки інвестиціям розпочато виробництво металевих профілів, в 2010 встановлено обладнання для виробництв штаби оцинкованої.
Виробничий процес включає в себе повний цикл: розділення великих рулонів листа, підготовки до цинкування, очистки, травлення та знежирювання, цинкування, фасування готовою продукції в бухти по 25-50 кг.
На сьогодні CYNK MAL – один з провідних виробників в Європі дроту, штаби оцинкованої та систем огорожі для автошляхів. Жорсткі умови конкуренції на ринку Євросоюзу спонукають підприємство постійно працювати над підвищенням якості продукції та зменшенням енергоспоживання, що позитивно впливає на ціну виробів.
Штаба оцинкована CYNK MAL відрізняється високою якістю, пакується в бухти по 50 та 25 кг, використовується в системах заземлення, відповідає нормам PN-EN IEC 62561-2. Зауважимо, працюючи на ринку систем заземлення та захисту від блискавки більше десяти років, ми стикалися з продукцією багатьох виробників дроту та штаби оцинкованої, одним з важливих параметрів цієї продукції є пластичність, що ніяким чином не відображується в сертифікатах виробника але суттєво впливає на зручність роботи з матеріалом. Що стосується продукції CYNK MAL, авторитетно заявляємо, що її пластичність – одна з найкращих.
На ринку України представлена штаба оцинкована наступних розмірів:

  • штаба оцинкована 25х4 CYNK MAL;
  • штаба оцинкована 40х4 CYNK MAL;
  • штаба оцинкована 30х3,5 CYNK MAL;
  • штаба оцинкована 30х3 CYNK MAL.

Якщо вам потрібна штаба оцинкована купити її можна в офіційного дистриб’ютора ТД «Авіокон проект».
На ринку України дріт оцинкований представлений в наступних розмірах:

  • дріт оцинкований 6;
  • дріт оцинкований 8;
  • дріт оцинкований 10.

Якщо потрібно дріт оцинкований купити, звертайтесь до офіційного дистриб’ютора ТД «Авіокон проект». Складські запаси підтримуються у достатній кількості, при необхідності ми запропонуємо вам в оренду машинку для вирівнювання дроту та штаби за помірної ціною.
При купівлі продукції штаби та дроту оцинкованого радимо вам звертати увагу та такі нюанси: наявність в бухтах з’єднань зваркою та білого нальоту, подібного до нальоту морської солі. Крім того, замасковані срібною фарбою плями корозії являються яскравими ознаками неякісного товару. На продукції CYNK MAL ви цього ніколи не побачите.