phone-icon
img2
виробник електротехнічної продукції

ПРО ВИРОБНИКА

Свою діяльність компанія Schneider Electric розпочала ще 180 років тому, коли брати Шнайдер вклали кошти в ливарні Creusot і стали основними гравцями у галузі металургії та машинобудування на той час. Після двох світових війн компанія швидко розвивається на нових ринках, включаючи будівництво та електроенергетику. У ХХ ст. основна діяльність зосереджується на електроенергетиці, енергетичному менеджменті та інноваційних технологіях.
На сьогодні Schneider Electric зміцнює свої позиції в галузях енергоменеджменту та автоматизації, розробляє проекти для управління енергією, пропонує інтегровані рішення щодо ефективності, об’єднуючи автоматику та програмне забезпечення, та має представництва більш ніж у 100 країнах світу.
На початку двохтисячних років було відкрито представництво в Україні – ТзОВ Шнейдер Електрік Україна, відповідно стало можливим купити Schneider Electric від офіційного постачальника. Було створено сайт, де була розміщена інформація адаптована для України: каталог, величезна кількість технічних даних, інформація для партнерів компанії та пересічних споживачів. Створена служба технічної підтримки клієнтів. Компанія постійно веде роботу з проектними організаціями та навчальними закладами, чим створює попит на своє обладнання.
Завдяки роботі ТзОВ «Шнейдер Електрік Україна», була створена найпотужніша система дистрибуції серед преміальних брендів, таких як ABB, Siemens, Legrand. За останні 15 років бренд Schneider Electric отримав в Україні народну назву Шнайдер та завоював прихильність багатьох споживачів, які цінують високу якість та помірні ціни. Саме тому тепер купити Шнайдер, можливо практично в любому куточку України.
Компанія Schneider Electric пропонує практично весь спектр електротехнічного обладнання, починаючи від високовольтного обладнання, закінчуючи елементарними вимикачами та розетками, системами автоматичного проектування, які дозволяють в стислі терміни реалізовувати масштабні проекти, економлячи час та кошти.
Компанія не залишає поза увагою потреби житлового та офісного будівництва: інсталяції, розетки, вимикачі та серія модульного обладнання «Домовий» отримала дуже вдале співвідношення ціна/якість, працюючи з цією продукцію ви можете бути впевнені в стабільному попиті на неї.