Технічна документація
phone-icon
АкціяПри замовленні товару бренду Schneider Electric, розміщеного на цій сторінці на суму більше 1000 грн. знижка – 5%, на суму більше 3000 грн. знижка – 10%, на суму більше 5000 грн. знижка – 15%. При купівлі модульного обладнання, монтажних коробок та щитів ТМ Schneider Electric на суму від 1000 грн, знижка на розетки, вимикачі ТМ Schneider Electric -20%.
Загальний list-icon1 list-icon2 Профі-режим list-icon3 list-icon4
filter_img

Пристрій захисту та відключення ПЗВ чи на жаргоні електриків діфреле, виконує функцію захисту від ураження електричним струмом та запобігає крадіжкам електроенергії.

Принцип дії ПЗВ – це порівняння струмів на вході та виході кола, тому ще однією назвою ПЗВ є диференційне реле чи диференційний вимикач.

Принцип дії пристрою захисту та відключення засновано на властивостях вимірювального трансформатору сумувати струми на вхідних обмотках та формувати на вихідній обмотці струм пропорційний цій сумі. Відповідно, пристрій захисту та відключення вимірює різницю між струмом, який надходить до споживача та йде від нього. Коли ця різниця перевищує параметр току для цього пристрою, спрацьовує захист – пристрій відключається. Для захисту людей від ураження електричним струмом спрацьовує ПЗВ, що запобігає ураженню. Зазвичай в умовах підключення, які видають постачальники електроенергії до своїх мереж, на вході ставиться ПЗВ, основною функцією якого є запобігання крадіжкам електроенергії. В залежності від потреб селективності відключення вибираються параметри ПЗВ, тобто, якщо ставиться ПЗВ на вході для запобіганню крадіжкам електроенергії, то струм витоку цього ПЗВ має бути більшим, ніж струм витоку ПЗВ, яке захищає окремі групи. Віключаюча здатність ПЗВ визначається параметром номінального струму, відповідно ПЗВ з номінальним струмом, наприклад, 63А можна використовувати в колі з номінальним струмом 16А. Єдина різниця полягає в тому, що в деяких виробників вартість ПЗВ з різними номінальними струмами різна, в деяких – однакова.

Також існують диференційні вимикачі з різними характеристика в залежності від типу споживання, найпоширенішим вважається клас АС. Проте для захисту кіл, де є пральні машини та електричні плити, треба використовувати ПЗВ класу А, про що виробник побутової техніки зазвичай інформує в своїх інструкціях.

Перед тим як ПЗВ купити варто визначити вимоги до нього, струм КЗ для кола, де він встановлений, та допустимий струм, який може через нього проходити.

В нашій пропозиції є ПЗВ Schneider Electric та ПЗВ ІЕК. Для того щоб купити ПЗВ, ми радимо проконсультуватися з нашими менеджерами. Вам потрібно купити ПЗВ, які відзначаються надійністю? Тоді вибирайте продукцію відомих брендів та пам’ятайте: цей пристрій може врятувати ваше життя.

Також радимо поцікавитися наявністю сертифікатів у продавця, оскільки на сьогоднішній день на ринку є дуже багато підробок та дешевих пристроїв маловідомих брендів, які зазвичай не належно виконують свої функції.