Технічна документація
phone-icon
АкціяПри замовленні товару бренду Schneider Electric, розміщеного на цій сторінці на суму більше 1000 грн. знижка – 5%, на суму більше 3000 грн. знижка – 10%, на суму більше 5000 грн. знижка – 15%. При купівлі модульного обладнання, монтажних коробок та щитів ТМ Schneider Electric на суму від 1000 грн, знижка на розетки, вимикачі ТМ Schneider Electric -20%.
Загальний list-icon1 list-icon2 Профі-режим list-icon3 list-icon4
filter_img

Автоматичні вимикачі призначені для захисту елементів електричного кола від КЗ та струмів, які перевищують допустимі для цього кола. Автоматичний вимикач – це доволі складний пристрій, якій в переважній кількості випадків застосовується для захисту ділянок електричного кола.

В основі роботи автоматичного вимикача є два роз’єднувачі – електромагнітний та тепловий. Електромагнітний роз’єднувач являє собою електромагнітну котушку і у випадку, коли стається коротке замикання, сили струму в котушці виявляється достатньо для спрацювання автомату. Тепловий роз’єднувач побудований на основі біметалічної пластини, яка під дією струму вище номінального починає деформуватися, при чому швидкість її деформації залежить від того, наскільки струм перевищує номінальне значення, відповідно, характеристику автоматичного вимикача визначає саме біметалічна пластина. Відключаюча здатність – це показник, який визначає силу струму короткого замикання, після якого автоматичний вимикач не втратить працездатність. Відключаюча здатність автоматичного вимикача залежить від якості контактів, які працюють на розмикання та дугогасильної камери.

Треба розуміти, що вартість автоматичного вимикача прямо залежить від вартості його комплектуючих, відповідно, дешевий автоматичний вимикач буде менш надійним та точним в роботі. Зекономивши на вартості автоматичного вимикача, ви отримуєте підвищений ризик виходу з ладу обладнання, яке він захищає. Як правило, устаткування на декілька порядків дорожче самого вимикача, тому економити чи ні – це вирішувати споживачу.

Для того щоб купити автоматичній вимикач, необхідно знати струм КЗ для кола, де він встановлений, та допустимий струм, який може через нього проходити.

Ціна на автоматичні вимикачі залежить від вказаних вище параметрів та бренду.

Ми пропонуємо автоматичні вимикачі Schneider Electric та автоматичні вимикачі ІЕК.

Автоматичний вимикач Schneider Electric відрізняється сучасною конструкцією та величезним асортиментом номіналів, в наявності є серія Ik60, яка дозволяє оптимізувати витрати.

Автоматичний вимикач ІЕК має конструкцію дуже подібну на автоматичний вимикач Schneider Electric попереднього покоління, але асортимент номіналів тут менший.

Якщо вартість автоматичних вимикачів нижче ціни автоматичного вимикача ІЕК більше ніж на 20%, то ми не радимо вам їх купувати.

На питання, де купити автоматичний вимикач, відповідь проста: купуйте в офіційних представників бренду.