Технічна документація
phone-icon
АкціяПри замовленні товару бренду Schneider Electric, розміщеного на цій сторінці на суму більше 1000 грн. знижка – 5%, на суму більше 3000 грн. знижка – 10%, на суму більше 5000 грн. знижка – 15%. При купівлі модульного обладнання, монтажних коробок та щитів ТМ Schneider Electric на суму від 1000 грн, знижка на розетки, вимикачі ТМ Schneider Electric -20%.
Загальний list-icon1 list-icon2 Профі-режим list-icon3 list-icon4
filter_img

Диференційні автоматичні вимикачі, які в скороченому варіанті називаються діфавтомати – це пристрої, які поєднують в собі функції автоматичного вимикача з ПЗВ. Принцип дії диференційного автоматичного вимикача подібний до звичайного автоматичного вимикача, але в ньому ще є електронна схема, яка вимірює різницю між вхідними та вихідними струмами кола.

Для того щоб купити диференційні автоматичні вимикачі, потрібно знати струм КЗ, номінальний струм та струм витоку. Ці параметри є дуже важливими, оскільки від них залежить, наскільки якісно буде працювати система.

Встановлена на диференційні автоматичні вимикачі ціна зазвичай нижча, ніж вартість автоматичного вимикача з ПЗВ, який встановлюють в місцях, де потрібен захист від КЗ, перевантажень та уражень електричним струмом.

В багатьох випадках замість того, щоб купувати автоматичний вимикач та ПЗВ варто дифавотомати купити – це дозволить зекономити кошти, але тільки в тих випадках, коли параметри споживачів, яких захищає диференційний автомат, не вимагають специфічних характеристик по захисту по витоку струму. Наприклад, більшість пральних машин чи електричних плит вимагають захисту з характеристикою А, а дифавтомати мають характеристику АС, відповідно, для захисту пральних машин та плит бажано ставити пристрої захисту та відключення. Другий нюанс полягає в тому, що пристрої захисту та відключення мають характеристики, які нормують час спрацьовування приладу, відповідно, за рахунок цього можна організовувати селективність спрацювання захисту в електричному колі, чого диференційні автоматичні вимикачі зробити не дозволяють. Сфера застосування диференційних автоматичних вимикачів – це захист кіл живлення розеточних груп в житлових та побутових приміщеннях, але за умови, що до них не будуть підключатися специфічні споживачі. Однак такі обмеження не є дуже суворими, оскільки Schneider Electric виробляє диференційні автоматичні вимикачі з характеристикою АС, але тут діє правило: ПЗВ + автомат – це трохи дорожче. Якщо це правило не діє, то є можливість тільки зекономити місце в електричному щитку.

Вимикач диференційний автоматичний та диференційний вимикач відрізняються за принципом дії: в першому випадку струм витоку вимірює електронна схема, а в другому – трансформатор.

Ми пропонуємо дифавтомати Schneider Electric та дифавтомати ІЕК.