Технічна документація
phone-icon
АкціяПри замовленні товару бренду Schneider Electric, розміщеного на цій сторінці на суму більше 1000 грн. знижка – 5%, на суму більше 3000 грн. знижка – 10%, на суму більше 5000 грн. знижка – 15%.
Загальний list-icon1 list-icon2 Профі-режим list-icon3 list-icon4
filter_img

Обмежувач перенапруги ОПН чи як іноді кажуть розрядник ОПН, призначений для захисту внутрішніх електричних мереж від коливань напруги в лінії, яка підходить до споживача електроенергії, та від коливань напруги, які виникли в наслідок удару блискавки.

Принцип дії обмежувачів перенапруги чи розрядників засновано на властивості варистора миттєво знижувати свій опір у випадку збільшення напруги вище відповідного значення, відповідно, в разі виникнення перенапруги на вході кола, де встановлено варистор, відбудеться миттєве зниження опору варистора, що захистить коло від стрибка напруги.

Тип ОПН залежить від багатьох параметрів: місця, де він встановлюється, виду лінії, по якій подається живлення, типу пристроїв, які він захищає, наявності системи захисту від блискавки. Є величезна кількість нюансів, які варто враховувати при підборі типу розрядника, тому бажано доручити це висококваліфікованому спеціалісту. Ми є дистриб’юторами OBO Bettermann, тому служба технічної підтримки цієї компанії надасть нам, а ми надамо своїм клієнтам відповідну інформацію. Працюючи в цій галузі багато років, ми впевнилися, що спеціалістів в цій галузі дуже мало. Ми часто бачимо невідповідності в проектах та замовленнях наших клієнтів, тому дуже радимо у випадках, коли ви будуєте своє електрогосподарство, звертатися за консультаціями саме до нас.

Щоб підтвердити викладене вище хочу навести наступну інформацію: в OBO Bettermann прайс є біля сорока типів обмежувачів перенапруги, кожний з них має свою сферу застосування, тому розрядник, який захищає сонячні батареї, точно не підійде для захисту телекомунікаційного обладнання.

ОПН купити можливо від багатьох брендів, але ми радимо виробника OBO Bettermann, оскільки встановлена на обмежувачі перенапруги ОПН ціна – це вдалий баланс з якістю та великим асортиментом. ІЕК пропонує розрядник купити по більш доступній ціні, але вибір типів тут дещо обмежений. З іншої сторони, якщо потрібен розрядник, який є в номенклатурі ІЕК, ви можете зекономити кошти – надійність обладнання ІЕК знаходиться на відповідному рівні.

Хочемо звернути вашу увагу на те, що незважаючи на відносно високу вартість обмежувачів перенапруги, нехтування встановленням цих пристрої суттєво знижує надійність вашого електрогосподарства. Це можна порівняти з ситуацією, коли користувачі відмовляються від захисту автоматичних вимикачів, що є неправильним. Автоматичний вимикач захищає електрообладнання від проблем всередині, а обмежувач перенапруги захищає від проблем назовні.