Технічна документація
phone-icon
Загальний list-icon1 list-icon2 Профі-режим list-icon3 list-icon4
filter_img

Вимикач роз’єднувач, який більш відомий як рубильник, призначений для комутації електричного кола, максимальний струм якого не перевищує номінальний струм рубильника.

Перекидний рубильник на відміну від простого рубильника, дозволяє перемикати вхідну лінію на одну з двох відходящих.

Вимикачі роз’єднуючі не такі прості пристрої, як це здається на перший погляд, – це пов’язано з високими вимогами безпеки та надійності до функцій, які вони виконують, це розмикання чи перемикання силових електричних ліній під навантаженням. Така обставина обумовлює високі вимоги до матеріалів контактів вимикачів роз’єднувачів, до механічної частини приладу, до дугогасильних камер. Конструкції вимикачів роз’єднувачів дуже різноманітні – починаючи від простих пристроїв без дугогасильних камер та корпусу (грубо кажучи, це просто конструкція прикручена до панелі), закінчуючи складними апаратами з потужними дугогасильними камерами, високоякісним корпусом з віконечком для видимого розриву. Окремий клас – це високовольтні роз’єднувачі, які ми в цій статті розглядати не будемо.

Розглянемо вимикачі роз’єднувачі INTERPACT «Schneider Electric»: конструктивно ці апарати виконані на високому рівні, номенклатура перекриває практично всі потреби в електротехнічному господарстві, всі типи апаратів можна комплектувати найрізноманітнішими типами приводу.

Особливої уваги заслуговують вимикачі роз’єднувачі Кореневского заводу низьковольтної апаратури, які ми пропонуємо своїм клієнтам протягом останніх дванадцяти років – погодьтесь, що за цей час ми досконально вивчили надійність та переваги цих апаратів.

Рубильники серії ВР32 призначені для комутації силових електричних ліній під навантаженням, обладнані змінними дугогасильними камерами та видимим розривом контактів. Контакти виготовлені з високоякісної міді, існує багато варіантів приводу – прямий, боковий з виносною рукояткою, фронтальний з виносною рукояткою. Діапазон струмів, на які розраховані ці апарати, складає від ста до шістсот тридцяти ампер.

Роз’єднувачі серії РЕ19 призначені для комутації ліній без навантаження, тобто замикати чи вимикати цей апарат потрібно тільки після того, як споживачі відключені, відповідно, цей пристрій не обладнано дугогасильними камерами. Розраховані ці апарати на струми від тисячі до чотирьох тисяч ампер, але ще раз наголошую, що контакти цих апаратів витримують ці струми в замкнутому стані, але не призначені для комутації під навантаженням.

В випадку потреби купити рубильник, необхідно знати наступне: максимальний струм в колі, місце встановлення (це визначить тип приводу), чи потрібен видимий розрив (іноді це вимога техніки безпеки), виконання, ступінь захисту.

Вимикачі роз’єднувачі, рубильники купити можна в нашій компанії, ми пропонуємо:

  • вимикачі роз’єднувачі Schneider Electric, INTERPACT «Schneider Electric»;
  • вимикачі роз’єднувачі SOCOMEC;
  • рубильники КЕАЗ.