Технічна документація
phone-icon
АкціяПри замовленні товару Schneider Electric, розміщеного на цій сторінці на суму більше 1000 грн. знижка – 5%, на суму більше 3000 грн. знижка – 10%, на суму більше 5000 грн. знижка – 15%. «-10% на Black Friday на білі та кремові розетки та вимикачі Asfora ТМ Schneider Electric»
з 23.11.2020 - 30.11.2020 року включно
Загальний list-icon1 list-icon2 Профі-режим list-icon3 list-icon4
filter_img

Розетки та вимикачі – це важливі елементи, без яких неможливо створити якісну і надійну систему освітлення в приміщеннях різного призначення, починаючи від осель, закінчуючи офісами. Під надійністю системи слід розуміти пожежну безпеку та захист побутових приладів від пошкоджень, які можуть бути спричинені перепадами напруги в мережі та невідповідністю пристроїв заявленим характеристикам. Особливої уваги заслуговує рівень безпеки при експлуатації пристроїв, що важливо для захисту від ураження електричним струмом при перебуванні на кухні, у дитячій чи ванній кімнаті. На сторінках нашого каталогу представлений широкий вибір продукції від авторитетних виробників, що дозволяє гарантувати безперебійну роботу обладнання та його повну безпеку при експлуатації.

  • Розетки та вимикачі UNICA Schneider Electric – це серія електричних пристроїв вищого та середнього цінового діапазону. Дана колекція приємно здивує величезним вибором кольорових гам, що дозволяє комбінувати їх, реалізовуючи оригінальні дизайнерські рішення. Варто відзначити, що пристрої досить легко монтуються та надійні в процесі експлуатації.
  • Розетки та вимикачі SEDNA Schneider Electric Ukraine – це пристрої середнього цінового діапазону, які представлені в досить широкому асортименті, що дозволяє легко задовольнити пошукові запити споживачів.
  • Розетки та вимикачі Asfora Schneider Electric Ukraine трохи простіші, ніж вироби з колекції SEDNA, але їхня ціна і асортимент приємно вражають своєю доступністю. Електротехнічні установки повністю відповідають вимогам стандартів, являються безпечними та надійними, легко монтуються і не викликають проблем при експлуатації.

На сьогоднішній день інсталяції від Schneider Electric можна сміливо вважати оптимальним варіантом для вітчизняних споживачів. Саме в цих виробах співвідношення доступної ціни та високої якості є найбільш прийнятним, тому стабільне зростання продаж даної продукції не викликає здивування.

Чому варто вибирати розетки та вимикачі від Schneider Electric? Довговічність пристроїв безпосередньо залежить від якості контактів – саме це є основою пожежної безпеки та дозволяє захистити споживачів від ураження струмом. Якщо ви використовуєте продукцію даного виробника, то можете бути впевнені, що навіть через декілька років зможете придбати аналогічний елемент вибраної серії. Вироби Schneider Electric повністю відповідають строгим європейським стандартам, тому являються екологічно безпечними.