Технічна документація
phone-icon
Загальний list-icon1 list-icon2 Профі-режим list-icon3 list-icon4
filter_img

Автоматичні вимикачі захисту двигуна призначені для захисту двигуна та електричного кола двигуна від КЗ та відхилень значень струмів від номінальних. Автоматичний вимикач захисту двигуна АВЗД, заміняє два пристрої – автоматичний вимикач та теплове реле.

Автомати захисту двигуна – це пристрої, які захищають електродвигун від відхилень значень струму від встановлених, захищають від КЗ, відключення в ручному режимі, відключення при падінні напруги нижче встановленої, проводять індикацію стану.

Автомати захисту двигуна дозволяють точно встановити номінальні струми двигуна по фазах, також вони дозволяють відрегулювати струм короткого замикання.

Ми пропонуємо автомати захисту двигуна Schneider Electric серій GV та EasyPact GZ1E. Перша серія – це апарати, які компанія Schneider Electric пропонує в розвинених країнах. Вони задовільняють всі вимоги до захисту електродвигунів у випадках прямого пуску. Варто звернути увагу на серію EasyPact GZ1E – ця продукція призначена для країн СНГ та Китаю, виробляється в Китаї за високими стандартами компанії Schneider Electric. Це практично автомати захисту двигуна Schneider Electric попереднього покоління, вони відрізняються збільшеними габаритам, але відчутно дешевші, ніж серія GV, тому дозволяють суттєво зекономити кошти.

Цікаво роздивитися питання переваг і недоліків схем підключення електродвигунів. Перший варіанта – це автоматичний вимикач плюс теплове реле, другий варіант – це автомат захисту двигуна. По цьому питанню практично відсутні матеріали, тому ми викладемо тут своє бачення. Перший нюанс: існують випадки, коли одним автоматичними вимикачем можна захистити декілька двигунів, тому використовуємо один вимикач і декілька реле, отримуємо економію. Другий нюанс в цьому питанні – це тенденція зростання номінального струму двигуна, вартість автомату захисту двигуна зростає швидше, ніж вартість теплового реле. Також треба враховувати, що теплові реле можливо використовувати в колах постійного струму, автомати захисту двигуна – тільки на змінний струм. Нам важливо почути вашу думку по питанню застосування та ознайомитися з критеріями на користь теплових реле та автоматів захисту двигуна.

Крім продукції Schneider Electric ми пропонуємо автомати захисту двигуна торгової марки ІЕК серія ПРК32. Їх вартість нижча, що дає можливість оптимізувати витрати. Хочу звернути вашу увагу на дуже цікавий аксесуар в додаткових пристроях до цієї серії – це захисна оболонка з кнопками пуск та стоп, ступінь захисту якої ІР54. Вона дозволяє організувати точку аварійного відключення двигуна в потрібному для цього місті.

Автомат захисту двигуна дозволяє зекономити місце в електричних щитках та кошти.