Технічна документація
phone-icon
Загальний list-icon1 list-icon2 Профі-режим list-icon3 list-icon4
filter_img

Силові роз’єми призначені для тимчасового швидкого та безпечного підключення до мережі різноманітного обладнання зі струмом споживання від 16 до 125А.

Силовий роз’єм складається з вилки та розетки, які бувають стаціонарними, переносними, кутовими та прямими. Не зважаючи на простоту цього обладнання, воно являється досить функціональним, вимоги до його надійності дуже високі. Оскільки організація тимчасового підключення обладнання зазвичай може бути в досить проблемних місцях, то можливі механічні та кліматичні чинники впливу – саме тому надійність з’єднання відіграє дуже важливу роль. Справа в тому,що в разі порушення з’єднання можливо іскріння, збільшення перехідного опору, що спричинює нагрів та імовірність пожежі. З цього випливає, що використання неякісних силових роз’ємів, а також недбале ставлення до їх експлуатації може мати дуже негативні наслідки. Особливу увагу слід приділяти якості матеріалів та надійності конструкції – це питання безпеки.

Зазвичай силові роз’єми мають схеми підключення 2Р+Е, 3Р+Е, 3Р+Е+N – таке різноманіття схем підключення дає можливість обирати потрібний варіант, суттєво економлячи кошти. Враховуючи відповідальність цього обладнання, радимо вам обирати тільки сертифікований товар. Обов’язково враховуйте той фактор, що практично всі силові роз’єми відомих виробників можуть з’єднуватися між собою, це важливо, якщо треба підключати дороге імпортне обладнання, яке зазвичай обладнано роз’ємами відомих брендів – для цього можна використовувати доступні на нашому ринку та відносно недорогі роз’єми ІЕК.

Силові роз’єми ІЕК відрізняє вдале співвідношення доступної ціни, високої якості та надійності. З власного досвіду можемо сказати, що відсоток браку по цій продукції практично дорівнює нулю.