Технічна документація
phone-icon

Основною функцією, яку виконує кабельно-провідникова продукція, є підключення до мережі побутового та промислового обладнання, технологічних установок, розподільних щитів та ряду пристроїв різного призначення. На сторінках нашого каталогу представлена ​​кабельно провідникова продукція (Україна), характеристики якої повністю відповідають вимогам діючих державних та міжнародних стандартів. Зокрема, Торговий дім «Авіокон проект» пропонує:

  • Кабелі ВВГ, ВВГнг, ВВГнгLS – використовуються для монтажу елементів електричної мережі в умовах закритих приміщень. Зовнішня обмотка виконана з полімерних матеріалів, які не підтримують горіння.
  • ПВ-1 – одножильний жорсткий провід, покритий обмоткою з ПВХ пластикату з кольоровим маркуванням. Застосовується для підключення освітлювальних елементів, розеткових груп, побутових і промислових електричних пристроїв.
  • Провід ПВ-3 – гнучкий одножильний аналог ПВ-1, в основному він використовується для створення електричних мереж в умовах, що вимагають наявності багаторазових вигинів траси.
  • Кабель ВВП-1 – трьохжильний плоский провід, складається з окремих одинарних елементів, укладених в ПВХ оболонку. Призначений для підключення обладнання до мереж з номінальною напругою до 660 В.
  • ПВС – гнучкий багатожильний з’єднувальний провід, застосовується для установки побутових приладів та інструментів, які працюють від мережі 220-380 В.
  • Кабель сигнальний – незамінний при монтажі систем відеоспостереження, сигналізації, екстреного сповіщення, телефонного зв’язку. Відмінною рисою є наявність внутрішнього екрану, який виступає в якості захисту від механічних впливів і зовнішніх наведень.
  • Провід ШВВП – плоский сполучний шнур, призначений для підключення до мережі побутових пристроїв (нагрівальних елементів, пральних машин, електричних печей).
  • Мідні, алюмінієві кабельні наконечники та гільзи. Допоміжні елементи контактної групи, дозволяють зменшити показники перехідного опору, що виникає в точках з’єднання компонентів мережі.

Кабельно провідникова продукція (Київ) поставляється по всій території України. Ознайомитися з повним переліком виробів, їх характеристиками, порядком використання та особливостями монтажу ви можете, скориставшись відповідними опціями даного сайту, або зв’язавшись з представником ТД «Авіокон проект».

 

 

Ключі:

 

кабельно-провідникова продукція

кабельно провідникова продукція (Україна)

Кабельно провідникова продукція (Київ)