Укр Рус

Серія Unica

Серія Unica
розетка вимикачі Unica

Міжнародна компанія "Шнейдер Електрик", провідний світовий виробник електротехнічного обладнання, пропонує на українському ринку нову гаму продукції - серія електронастановне обладнання Unica.

Unica - рамкова серія електроустановочних виробів з широким вибором кольорів і матеріалів обробки.Асортимент включає більше 150 функцій від звичайних пристроїв керування кольором до найсучасніших електронних пристроїв.

Вимикачі, силові розетки, слабкострумові розетки, світлорегулятори, карткові вимикачі, датчики руху, термостати, таймери, зумери, декоративні рамки (Unica Basic, Unica Colors, Unica Plus, Unica Allegro, Unica Top), аксесуари для монтажу.

Unica хамеліон - елегантний вибір для людей, що створюють дизайн свого будинку. Серія налічує 18 варіантів колірних рішень декоративних рамок. Рамки комбінуються з механізмами білого або бежевого кольорів.

Unica Quadro - строгий квадратний дизайн. 12 варіантів кольорових рамок. Ніжні відтінки перламутру для спокійних інтер'єрів і сміливі кольори для любителів колірних експериментів. Рамки комбінуються з механізмами білого або бежевого кольорів.

Unica Top - рамки з натуральних матеріалів для стильних і розкішних інтер'єрів. Комбінуються з механізмами квітів "алюміній" або "графіт".

 

Скачати каталог pdf (в архіві): UNICA CAT-2013.pdf