Укр Рус

Про відділ продажу

Ми здійснюємо гуртовий продаж електротехнічної  продукції на власних торгових площах, з власних складів у м. Львові.

За інформацією, яка розміщена  сайтах наших постачальників, ми єдині у Львові  дистриб’ютори ТМ «Schneider Electric», ми єдина компанія в Західному регіоні, яка напряму завозить системи кабельних трас ТМ «ВАКS», одні з небагатьох постачальників полоси та дроту оцинкованого в Україні, які працюють по прямим договорам з закордонними партнерами. МНВАП "Авіоконпроект" є  дистриб’ютором таких відомих компаній, як ОВО BETTERMANN, ІЕК, Промфактор, ELKO EP. Співпраця з лідерами з виробництва електротехнічної  продукції, які за звичай працюють тільки з потужними, надійним, перевіреними часом партнерами, дозволяє нам стверджувати що ми займаємо провідні позиції на електротехнічному ринку Західної  України, а по деяким позиціям і на ринку Україні.

  Серед наших переваг: наявність власних складів, кваліфікованого персоналу, прямі поставки  від закордонних постачальників, гнучка цінова політика.

   Ми готові забезпечити нашим клієнтам мінімальні ціни та максимально зручний сервіс за рахунок:

-          надання товарного кредиту

-          надання технічної  консультаційної допомоги в підборі продукції та оптимізації витрат

-          зручного під’їзду до складів та зручного паркінгу

-          щоденного відвантаженню товару по всій території України.

-          співпрацюємо тільки з перевіреними офіційними постачальниками, що виключає можливість виникнення в наших клієнтів непорозумінь з податковими органами з приводу податкового кредиту та контрафактною продукцією.

     Ми рахуємо, що запорукою успішного ведення бізнесу може бути тільки взаємовигідне довготривале партнерство з клієнтами.