Укр Рус

МНВАП «Авіокон проект» виповнилось 17 років!

09
12/14
12:06:53

МНВАП «Авіокон проект» щиро вітає всіх своїх друзів, партнерів і клієнтів зі святом, а також висловлює вдячність за те, що завдяки спільній плідній роботі вже 17 років успішно працює у будівельній галузі.

17-ту річницю МНВАП «Авіокон проект» відсвяткувала днями в дружньому колі колективу підсумовуючи результати попередніх років та окреслюючи плани на наступний рік. «За ці роки ми здобули багато перемог, набули неоціненного досвіду, успішно виконали сотні проектів», - зазначив Олександр Пальчиков, директор компанії.
 
Насправді ж офіційна дата створення компанії – 14 лютого, тому доволі символічним і співзвучним діючому слогану компанії «Будуємо Ваш успіх» є уважне ставлення МНВАП «Авіокон проект» до кожного свого клієнта і відповідальне виконання роботи, яке підкреслюється у неофіційному слогані «Зроблено з любов’ю».
 
Підсумовуючи святкування річниці компанії та плануючи реалізацію подальших планів і задумів, Олег Чанков, один із співвласників компанії зазначив: «Впевнений, що наступний рік буде не менш успішним: з новими здобутками і новими проектами!».
 
Детальніше Підписка на новини