Укр Рус

Автоматичні вимикачі EasyPact TVS 0,1 - 32 А від Shcneider Electric

Апарати GZ1 E являють собою 3-хполюсні автоматичні вимикачі з теплоелектромагнітним розчіплювачем, спеціально розроблені для захисту електродвигунів відповідно до стандартів ГОСТ Р 50030.2-99 (МЕК 60947-2-98) і ГОСТ Р 50030.4.1-2002 (МЕК 60947-4 - 1-2000).

вимикачі автоматичні EasyPact TVSПриєднання

Приєднуються через гвинтові затиски. Щоб забезпечити безпечну експлуатацію і надійне електричне з'єднання для роботи в несприятливих промислових умовах, при вібрації і механічних впливах, провідники до гвинтових затискачів слід приєднувати без кабельних наконечників. До кожного затискача можна приєднувати до двох незалежних провідників.

Управління за допомогою кнопки

Включення вручну через натискання кнопки пуску «I», Відключення вручну здійснюється через натискання кнопки зупину «O». Автоматичне відключення відбувається при спрацьовуванні теплоелектромагнітного расцепителя або зовнішнього расцепителя напруги.

Захист електродвигунів і персоналу

Захист електродвигунів забезпечується теплоелектромагнітним розчіплювачем, вбудованим в автоматичний вимикач.Теплоелектромагнітний розчіплювач складається з електромагнітного та теплового расцепителей.

Електромагнітний розчіплювач забезпечує захист від короткого замикання з нерегульованою уставкою спрацьовування Id, яка в 13 разів перевищує уставку спрацьовування теплового розчеплювача.

Тепловий розчіплювач (з автоматичною компенсацією коливань температури навколишнього середовища) забезпечує захист від перевантаження з регульованою уставкою спрацьовування Ir.

Номінальний струм двигуна встановлюється на автоматичному вимикачі за допомогою регулювального диска, Забезпечена і захист персоналу: всі струмопровідні частини захищені від прямого дотику пальцем.

Завдяки універсальним принадлежностям для монтажу, автоматичні вимикачі для захисту двигуна GZ1 E можуть бути встановлені як за допомогою гвинтів, так і без їх використання, на симетричну, несиметричну і комбіновану рейки.

Також ви маєте змогу завантажити pdf каталог: Easypact_TVS_cat_2013_4.pdf